ROLLY TOYS
Hračky, šlapadla, odrážedla a šlapací traktory z výrobního programu ROLLY TOYS

Plášť kola ROLLY TOYS 312 x 25 mm (kolo 260 x 80, 270 x 100 mm)
Skladem
- 266 Kč s DPH
- 219,83 Kč bez DPH
Čelní sněhová radlice ROLLY SNOW MASTER na šlapací traktory ROLLY TOYS
Skladem
- 1 670 Kč s DPH
- 1 380,17 Kč bez DPH
Návěs traktorový sklápěcí KRAMPE HP20 za šlapací traktory ROLLY TOYS
1-3 pracovní dny
- 3 853 Kč s DPH
- 3 184,30 Kč bez DPH
Dětské zahradní kolečko plechové stříbrné Rolly Toys
1-3 pracovní dny
- 1 603 Kč s DPH
- 1 324,79 Kč bez DPH
ROLLY TOYS Traktor šlapací JOHN DEERE 8400R s čelním nakladačem, řazení
1-3 pracovní dny
- 11 018 Kč s DPH
- 9 105,79 Kč bez DPH
